Korisnički login

Nagrade učenicima i mentorima OŠ Cestica

Na svečanoj sjednici Općinskog vijeća Općine Cestice održane 29. srpnja 2005.god. podijeljene su diplome i nagrade učenicima Osnovne škole Cestica i njihovim mentorima. Knjigom Monografija Općine Cestice za odlično učenje i uzorno vladanje tijekom osnovnog obrazovanja nagrađeni su slijedeći učenici .

1. Dorotea Dregarić
2. Tatjana Veselnik
3. Marina Breški
4. Marko Hutinski
5. Monika Kokot
6. Lea Kuzminski
7. Aleksandra Majhen
8. Sanja Daljavec
9. Goran Horvatić
10. Antonio Klasić
11. Dejan Mihin
12. Ksenija Ciglar

Knjigom Monografija Općine Cestica nagrađeni su učenici koji su sudjelovali na općinskom takmičenju i osvojili jedno od prva tri mjesta. a njihovi mentori movčanom nagradom.

Na području KEMIJE 2. mjesto osvojila je Nives Domijan a 3. mjesto Katarina Milec iBlaženka Hip,mentor Rada Jamnik.

Na području GEOGRAFIJE 1. mjesto osvojila je Sabina Kos, mentor Dušanka Narančić.

LIDRANO nagradu je osvojila Katarina Milec za "Školski list", 2. mjesto osvojila je Blaženka Hip za literalni rad, a 1. mjesto osvojila je Sanja Daljavec za "novinarski rad", mentor Katica Obadić.

Na području MATEMATIKE 2. mjesto osvojila je Petra Kokot, mentor Štefica Novak.

Na području INFORMATIKE 3. mjesto osvojio je Luka Bistrović, mentor Mirjana Jambriško

Na području TEHNIČKE KULTURE 1. mjesto osvojili su Dario Hrnčić, Marko Knezoci, Ines Friščić, 2. mjesto osvojila je Kamila Janouškova, 3. mjesto osvojili su Nikola Kokot, Matija Kukec, mentor Katica Erlih.

Učenici Osnovne škole su sudjelovali na županijskim natjecanjima te su im podijeljena priznanja.

Katarina Milec za "Školski list", Blaženka Hip za literalni rad i Sanja Daljavec za "novinarski rad", mentor Katica Obadić.

MATEMATIKA - Petra Kokot, mentor Štefica Novak.

ZEMLJOPIS - Sabina Kos, mentor Dušanka Narančić

TEHNIČKA KULTURA - Dario Hrnčić, Marko Knezoci, Ines Friščić, Kamila Janouškova, Nikola Kokot, Matija Kukec, mentor Katica Erlih.

BIOLOGIJA - Nikola Golubić - istraživački rad, Petra Hutinski - istraživački rad, Marija Ivančić - znanje, Antonio Klasić - znanje, Ana Talan - znanje, Petra Kokot - znanje, mentor Slavica Petrović

SPORT MUŠKI - Anto Babić -cross, Nikola Cestar - cross

SPORT ŽENE - Učenici 7. razreda i učenice 8. razreda - cross, učenice - atletika , učenice - odbojka, učenice - košarka, Ksenija Ciglar - kugla, Katarina Milec - cross, trčanje 600m, Marina Breški - cross, Jasmina Županić - skok u vis, Nikola Ivančić - kugla , Ksenija Ciglar - skok u vis

SPORT učenice 1. mjesto odbojka
2. mjesto košarka
3. mjesto rukomet
Voditelj: Boris Jamnik

SPORT učenici 1. mjesto odbojka
2. mjesto rukomet
3. mjesto nogomet
Voditelj: Siniša Ercegovac

DRŽAVNO NATJECANJE

Katica Obadić - Školski list ( Katarina Milec, predstavnik redakcije) , državni prvaci!!! 26. - 29. travnja 2005. Dubrovnik
Slavica Petrović - istraživački rad: Moje "čiste ruke" Nikola Golubić i Petra Hutinski 4. mjesto 11. 14. svibnja 2005. Zadar.