Korisnički login

Vratno 2005

U nedjelju, 17.05.2005. u Vratnu Gornjem održan je tradicionalan turnir u velikom nogometu.

Natjecale su se 4 ekipe, i to:

NK "Vratno"
NK "Dinamo" Babinec
NK "Drava" Strmec
NK "Vinica"

Prvu utakmicu igrali su NK "Dinamo" i NK "Vinica". Odličnoim udarcem Krunoslava Obadića "Fictana" Dinamo je došao do pobjede od1:0.

Drugu utakmicu igrali su domaćini NK "Vratno" i NK "Drava", u kojoj je nakon jedanaesteraca Drava bila s(p)retnija i došla do pobjede. Rezultat nakon 90 minuta je bio 1:1.

Za treće mjesto igrali su NK "Vratno" i NK "Vinica". Domaćin je bio uspješniji i odnio Vinici 3. mjesto pobjedom 2:1.

U finalu sastali su se NK "Dinamo" i NK "Drava". NK "Dinamo" je sredinom 1. poluvremena došao do vodstva od 1:0 preko Saše Škrinjara "Kigena". NK "Drava" je odmah na početku drugoga poluvremena izjednačila. Sredinom 2. poluvremena, prekrasnim pogotkom iz slobodnog udarca, Krunoslav Dobrotić "Pajo" svladao je golmana Drave. Do kraja utakmice Drava je imala još 2 velike šanse koje nije iskoristila i na kraju je ostalo 2:1 za Dinamo.