Korisnički login

Osvrt na odlične rezultate mladih cestičkih karatista

Načelnik Mirko Korotaj čestitao na uspješnom nastupu

Na 1.Karate do kupu Mabuni održanom u Čakovcu 25.02.2017. sudjelovali su natjecatelji iz 8 klubova iz Austrije, Slovenije i Hrvatske, a na natjecanju je sudjelovao i Karate klub Shito Ryu Varaždin za koji nastupaju i brojni mladi Cestičani. Klub je osvoji drugo mjesto u ukupnom poretku po broju osvojenih medalja, a nastupio  je s 21 natjecateljem među kojima je bilo i 14 mladih karatista s područja općine Cestica. Iako je većini ovo bio prvi nastup uspjeli su osvojiti 14 medalja u raznim kategorijama.
Treća mjesta osvojili su Blaž Golub, Tea Kostanjevac, Ilija Golub, Lamia Knezoci, Ema Premec, Marko Gerbus, Gabrijel Smotar, Lorena Lazar i Noa Knezoci kate-cicibani. Druga mjesta osvojili su Ema Hrnčić i Gabrijel Pajtak, a najbolje plasirani bili su Jakov Kostanjevac u kategoriji kate- cicibani i Lamia Knezoci kate- ml.učenice 9-7kyu.
Prvi trening nakon održanog natjecanja u Čakovcu održan je u ponedjeljak, 27. veljače, a tog popodneva u športskoj dvorani OŠ Cestica posjetio ih je načelnik Mirko Korotaj i čestitao treneru i mladim sportašima na odličnim rezultatima te ih tako potaknuo na još marljivije vježbanje.