Korisnički login

U subotu 12. siječnja 2013. završio prvi dio malonogometnog prvenstva

U prvom krugu 12. Općinskog prvenstva nastupilo 15 ekipa

      Dvanaesto malonogometno prvenstvo općine Cestica ove godine organizirao je NK Dinamo iz Babinca, a ždrijeb je odredio da se već u prvoj utakmici prvog kola sastanu dvije ekipe organizatora, Dinamo 1 – Dinamo 3. Utakmica je završila tijesnom pobjedom iskusnije ekipe (rezultat je bio 2:1), a u izjednačujućem pogotku najljepši gol na utakmici postigao je igrač mlađe selekcije. U srazu dviju ekipa iskustvo je ipak donijelo prevagu i pobjedu starijeg sastava, a lepršavost i tehnička dobra uigranost mlađe momčadi s vremenom će sigurno doći do izražaja. Potom su snage odmjerili Bratstvo 1 i Vratno 2, rezultat je bio 1:3, a pošto su obje ekipe istrčale u žutim dresovima gostujuća ekipa obukla je dodatne markirne dresove zelene boje.

      Svečano otvaranje prvenstva održano je u 17 sati, a okupljenim igračima uspješan nastup poželio je načelnik Mirko Korotaj. U ime organizatora igrače i publiku pozdravio je Sašo Škrinjar, predsjednik NK Dinamo, a svečanom otvaranju prvenstva prisustvovao je i Ivan Dobrotić, predsjednik Povjerenstva za šport općine Cestica.

   Nakon svečanog otvaranja snage su odmjerili Polet 1 i Bratstvo 2 (8:1), a potom je na programu trebao biti susret Polet 2 – Veterani 2. Pošto se u zakazano vrijeme druga ekipa veterana nije pojavila nogometaši Poleta odigrali su revijalnu utakmicu, a potom je prva selekcija Jarki, rezultatom 9:2, pobijedila treću ekipu Poleta. Potom je odigran još jedan revijalni susret u kojem su se publici predstavili igrači MNK Lovrečan, a zbog nedolaska prve ekipe Veterana susret je rezultatom 5:0 registriran za ekipu iz Lovrečana. Posljednju utakmicu prvog dana natjecanja odigrale su momčadi Dinamo 2 – Vratno 3, a u očekivanoj pobjedi nogometaši Dinama postigli su 11 pogodaka dok se nitko iz protivničke ekipe nije upisao u strijelce.

     Drugi dan prvenstva, u nedjelju 6. siječnja, igralo se drugo kolo, a susreti su završili slijedećim rezultatima: Bratstvo 1 – Polet 3 (1:2), Polet 1 – Veterani 1 (12:1), Vratno 1 – Dinamo 2 (1:2), Dinamo 1 – Polet 2 (3:1), Vratno 2 – Jarki 1 (0:5), Bratstvo 2 – Lovrečan (2:1), Jarki 2 – Vratno 3 (6:0) i  Dinamo 3 – Veterani 2 (5:0 bb). Posljednja utakmica bila je na rasporedu u 20,15 sati, a kako se ni ovaj put sastav veterana nije pojavio, odigrana je revijalna utakmica, koju je sudio Tomica Banfić, između igrača najmlađe selekcije Dinama. Za Dinamo 3 igrali su David Liber, Kristijan Županić, David Županić, Domagoj Furjan, Emanuel Obadić i Aleksandar Ivančov. Ostali igrači predstavljali su ekipu „Veterani 2“, za koje su igrali: Mario Kokot (17), Luka Prikratki (17), Mario Vočanec (15), Matija Šoštarić (16), Marko Lazar (16), Stjepan Švetak (17), Marko Talan (15). Utakmica je završila „pobjedom“ Dinama 3 rezultatom 6:3, a golove su postigli Domagoj Furjan (3), Aleksandar Ivančov (2) i Kristijan Županić dok je za „Veterane 2“ strijelac bio Mario Kokot.

    Treći kolo igrano je u subotu, 12. siječnja, a postignuti su slijedeći rezultati: Polet 1 – Lovrečan (8 :1), Vratno 1 – Vratno 3  (12:0), Dinamo 1. – Veterani 2 (5:0 bb), Bratstvo 1. – Jarki  1 (2:1), Bratstvo 2 – Veterani 1   (1:1), Jarki 2 – Dinamo 2    (1:0), Dinamo 3 : Polet 2  (0: 2) i Vratno 2 – Polet 3   (4:0).

     U prvom dijelu natjecanja odigrana je 20 utakmica, a zbog nedolaska ekipa četiri utakmice registrirane su rezultatom 5:0. Najviše pogodaka postignuto je u prvom kolu  (na šest utakmica, postignuta su 44 gola), 7,3 po utakmici,  a najefikasnija momčad prvog dijela natjecanja bila je prva ekipa Poleta koja je, uz maksimalni bodovni učinak ostvarila gol razliku od 28:3. Po tri pobjede ostvarila je još ekipa Dinamo 1, a prva mjesta u skupinama zauzeli su i nogometaši obje selekcije Jarki. Kao drugoplasirani u daljnje natjecanje plasirale su se ekipe Polet 2, Vratno 2, Bratstvo 2 i Dinamo 2.

    Najmlađi igrač prvog dijela natjecanja je Danijel Veršić, rođen 8. lipnja 1999. godine, a pedeset i deveti rođendan u petak 11. siječnja proslavio je Petar Cikojević iz ekipe Veterani 1, najstariji igrač 12. malonogometnog prvenstva općine Cestica.

     Red u dvorani osiguravali su Ivan Županić, Nenad Smotar Franc Hrnčić, Stanko Vnuk i Dražen Majhen, a ekipa za šankom djelovala je pod vodstvom Denisa Rugani.

 

Sastavi ekipa prijavljeni na 12. malonogometnom prvenstvu općine Cestica

Nk Bratstvo 1            (prosjek starosti 28,82 godine)

    Danijel Bedrač (27), Franček Bombek (33), Darko Borak (38), Dalibor Golubić (29), Mario Habjanić (19), Dario Hrnčić (21), Ivica Jarnec (38), Goran Križanić (31), Zoran Prepelić (K) (27), Valentino Voćanec (20), Dražen Ščuric (34) - voditelj ekipe: Tomica Ščuric.

Nk Bratstvo 2 (20,92)

Emanuel Čižić (15), Željko Eskić (27), Ivica Golubić (33), Marino Hrnčić (14), Nenad Kalanjoš (16), Ivan Kolarek (26), Dejan Košutar (17), Davor Krobot (30), Luka Prepelić (15), Mario Rodeš (22), Antonio Voćanec (17), Tin Vujasinović (19) - voditelji ekipe: Danijel Bedrač i Antonio Banfić.

Dinamo 1        (25,90)

Saša Škrinjar (32), Damir Bednjanić (G) (29), Nikola Majhen (25), Nikola Cestar (25), Zlatko Borak (32), Danijel Habjanić (22), Nikola Tarodi (28), Tomica Banfić (15), Drago Habuš (28), Ivica Jamnik (33), Mateo Pižeta (16).

Dinamo 2        (21,42)

Predrag Dobrotić (Kapetan) (31), Mario Furjan (G) (18), Srečko Cestar (20), Marko Županić (19), Nikola Bolčević (19), Mario Bolčević (22), Danijel Bolčević (21), Goran Šupljika (20), Zlatko Bednjanić (26), Željko Hutinski (27), Nikola Šoštarić (18), Denis Smotar (15).

Dinamo 3        (16,38)

David Liber (G) (19), Mario Vočanec (15), Stjepan Švetak (17), Matija Šoštarić (16), Luka Prikratki (17), Marko Lazar (16), Domagoj Furjan (16), Mario Kokot (K) (17), Emanuel Obadić (18), Marko Talan (15), Aleksander Ivančov (16), David Županić (15), Kristijan Županić (16).

Jarki 1            (23,27)

Alen Hutinski (23), Nikola Hutinski (18), Miljenko Kokot (27), Ivan Kotolenko (19), Vedran Kutnjak (23), Dražen Ladić (G) (26), Mladen Lazar (27), Tomica Lazar (25), Sandi Levanić (23), Smiljan Ljubić (26), Matija Težak (G) (19), Predstavnik Kluba: Ivica Hutinski

Jarki 2            (19,60)

Darko Beneta (G) (18), Leon Hutinski (20), Emanuel Kokot (20), Leonardo Kokot (17), Zlatko Kutnjak (21), Darko Lazar (23), Robert Punčec (18), Renato Punčec (19), Luka Papec (19), Aleksandar Vrabec Turščak (21).

Lovrečan        (27,90)

Neven Furjan (19), Matija Županić (19), Danijel Tekić (32), Roman Veršić (32), Miro Mikec (32), Mladen Mikec (35), Denis Veršić (24), Kristijan Belšak (23), Ivica Borak (26), Boštjan Horvat (37).

Polet 1            (26,67)

Kristijan Vidrač (26), Marko Vidrač (21), Krunoslav Humek (24), Krunoslav Obadić (30), Mario Tekić (23), Ratko Gašparić (30), Štromar Igor (22), Marko Kokot (31), Tomislav Kunštek (33), Alen Bosak.

Polet 2                        (25,09)

Marino Korotaj (18), Luka Kutnjak (19), Matija Lazar (19), Tino Hutinski (19), Tomislav Hrnčić (34), Nikola Malčec (33), Kruno Lazar (17), Nikola Šipek (18), Mario Obadić (31), Miljenko Lazar (34), Mario Borak (34).

Polet 3                        (16,82 - najmlađi igrač – Danijel Veršić Rođen 08.06.1999.)

Zoran Korotaj (15), Antonio Ivančić (18), Zoran Hrnčić (18), Denis Pavlović (17), Karlo Leskovar (17), David Lazar (15), Filip Winter (19), Dominik Kreć (18), Kruno Majhen (18), Hrman Luka (16), Danijel Veršić (14).

Veterani 1       - najstariji ekipa

Damir Jamnik (43), Thomas Kos (42), Stjepan Dobrotić (50), Petar Cikojević (59 – Rođen 11.01.1954.), Tomislav Krleža (32), Ivan Košutar (53), Aljaž Štumpf, Robert Polajšek, Danijel Mihin, Antun Daljavec (53), Mladen Jamnik (56), Zvonko Lazar (50), Miljenko Gerbus (41), Miljenko Leskovar i Zdravko Franković.

Veterani 2 – ekipa nije nastupila

Vratno 1          (22,5)

Dejan Humek (19), Mario Gotal (33), Matija Lukaček (21), Pero Košić (20), Marko Lukaček (23), Elvis Krobot (K) (26), Filip Pižeta (21), Andrija Humek (21), Sandi Martan (19), Nikola Hip (22), Predstavnik Kluba: Štef Sambolec

Vratno 2          (29,60)

Rajko Bahun (24), Danijel Škriljevečki (24), Zoran Mikac (28), Goran Žganec (24), Damir Ivančić (43), Josip Sambolec (K) (41), Miroslav Malnarić (37), Velimir Žganec (28), Marko Lukaček (24), Dalibor Ivančić (23),  - predstavnik kluba: Mirko Horvat.

Vratno 3          ( 17,45)

Sebastijanštromar (16), Matija Horvat (20), Mihael Juričinec (18), Antonio Leskovar (18), Dominik Hudoletnjak (K) (16), Martin Borak (17), Dejan Špernjak (17), Emanuel Ivančić (18), Josip Cestar (17), Domagoj Matas (19), Dino Tenko (16), Predstavnik Kluba: Tenko Mladen.

 

 

U nastavku nekoliko fotografija s otvaranja turnira

1. U prisutnosti Ivana Dobrotića, predsjednika Povjerenstva za sport općine Cestica sudionike natjecanja pozdravio je Saša Škrinjar, predsjednik  NK Dinamo, a podršku natjecateljskim ekipama dao je i načelnik Mirko Korotaj.

2. izjednačujući pogodak na susretu prve i treće selekcije Dinama

3. Tribine dvorane u nedjelju 6. siječnja 2013. godine- zapadna strana

4.   Tribine dvorane- istočna strana

5. posljednju utakmicu drugog dana prvenstva odigrali su igrači Dinama 3

6. -12 ekipe koje su zauzele treća i četvrta mjesta po skupinama, a to su po abecedi: Bratstvo 1, Dinamo 3, Lovrečan, Polet 3, Veterani 1, Vratno 1 i Vratno 3

 

22_222124_69.jpg 22_222134_93.jpg 22_222143_99.jpg 22_222154_51.jpg 22_222205_00.jpg 22_222214_67.jpg 22_222224_93.jpg 22_222234_03.jpg 22_222243_38.jpg 22_222251_64.jpg 22_222300_00.jpg 22_222309_75.jpg