Korisnički login

U završnicu 11. prvenstvu Općine Cestica plasirali se 1. i 2. ekipe Dinama i Poleta

U natjecanju pionira prvenstvo osvojio Dinamo ispred Poleta i Bratstva

     U subotu 21. siječnja 2012. godine završio je prvi krug 11. prvenstva Općine Cestica u malom nogometu, a od daljnjeg natjecanja oprostili su se iz skupine A Vratno 2 i Polet 3, iz skupine B,        Loverčan i Jarki 2, iz skupine C Bratstvo 2 i Dinamo 3, te iz skupine D Veterani 1 i Vratno 3.

      U nedjelju 15. siječnja započeo je drugi krug prvenstva, a  ekipe su podijeljene u dvije skupine. Skupinu E sačinjavali su sastavi Polet 1, Bratstvo 1,  Dinamo 1 i Vratno 1, a u skupinu F nastupili  su Jarki 1, Dinamo 2, Veterani 2 i Polet 2. Nakon odigranih međusobnih utakmica (u skupini E; Polet 1 : Bratstvo 1 – 3:1, Dinamo 1 : Vratno 1 – 3:2, Bratstvo 1 : Dinamo 1 – 0:1, Polet 1 : Vratno 1 – 4:2, Dinamo 1 : Polet 1 – 1:1 i Bratstvo 1 : Vratno 1 – 4:2) u završnicu su se plasirali  Polet 1 i Dinamo 1, a iz skupine F Polet 2 i Dinamo 2 (rezultati skupine bili su; Veterani 2 : Polet 2 – 3:1, Jarki 1 : Dinamo 2 – 1:2, Polet 2   : Jarki 1 – 3:1, Veterani 2 : Dinamo 2 – 0:2, Jarki 1 : Veterani 2 – 2:3 i Polet 2 : Dinamo 2 – 3:2).

       U sklopu 11. općinskog prvenstva u nedjelju 15. siječnja započela je i malonogometna pionirska liga u kojoj su nastupili sastavi cestičkih županijskih ligaša, a nakon šest odigranih utakmica poredak na tablici bio je slijedeći Dinamo (6 bodova i gol razlika 14:3), Polet (6 bodova i gol razlika 5:4), Bratstvo (6 bodova i gol razlika 5:10) i Vratno (0 bodova i gol razlika 4:11). U natjecanju pionira po tri gola postigli su igrači Dinama Marko Lazar, Tomica Banfić, Domagoj Furjan i Denis Borak, a s dva postignuta pogotka u listu strijelaca upisali su se igrači Bratstva Marino Hrnčić i Nenad Kalanjoš.

        U prvom dijelu 11. općinskog malonogometnog prvenstva u prvom kolu postignuto su 23 gola, u drugom 37 i trećem 47 pogodaka, a najviše puta mreže su se tresle u skupini D, 49 puta, u A skupini postignuto je 25 pogodaka, u B 18 te u C tek 15 golova. U prvom dijelu mreže su se tresle 107 puta, a najprecizniji strijelci bili su Mario Martinčević (Vratno 1 – 10 pogodaka), Dražen Dugi (Vratno 1 – 6 pogodaka), Nikola Tarodi (Dinamo 2 – 5 pogodaka ), te Marko Vidrač (Polet 1) i Kristijan Vuković (Dinamo 2)  s četiri postignuta gola.

       Polufinalni susreti na rasporedu su u subotu 28. siječnja, u 16 sati sastaju se Polet 1 i Dinamo 2, a u 19 sati utakmicu će odigrati Dinamo 1 i Polet 2. Tog dana na rasporedu su i revijalne utakmice, u 17 sati sastaju se selekcija Općine Cestica i Ženska općinska ekipa, a  u 18 sati na rasporedu je ogled veterana, NK Vratno i NK Vinica. Završnica prvenstva održat će se u nedjelju, u 15 sati je susret za treće mjesto, potom u 16 i 17 sati započinju revijalne utakmice, a finalna utakmica predviđena je za 18 sati. Proglašenje pobjednika, podjela nagrada i priznanja na programu je u 19 sati, a pola sata nakon toga je svečano zatvaranje prvenstva.  

      Sastavi pionirskih ekipa

NK Dinamo (Babinec) - Denis Smotar  (15), Matija Šoštarić (15),  Marko Talan (14), Mario Vočanec (14), Denis Borak (14), Kristijan Vnuk (14), Domagoj Furjan (15), Tomica Banfić (15), David Županić (14), Kristijan Županić (15), Dražen Lazar (14), Alen Županić (12), Mario Prikratki (13), Karlo Prikratki (14), Marko Lazar (15), Filip Lazar (13), Krsto Premužić (13), Marin Žiher (15), Nikola Kukovec (13), Marcel Lah (13), Eugen Kunštek (15). Trener – Marijan Županić.

NK Polet (Cestica ) - Zoran Korotaj (14), Luka Domjan (14), Mihael Domjan (11), Sebastijan Štromar (15), Emanuel Čižić ((14), Antonio Kukec (11), Antonio Ivanek (12), Borna Cvetko (13), Filip Borak (13), Alen Žuna, Alen Vori, Mihale Furjan (15), Emil Turščak (12), Ivan Dreven (12), Luka Hrman (15), Matija Hrman (14), Božidar Pavlović, David Lazar (14), Dalibor Šobak (13) i Matija Kralj (13). Trener – voditelj ekipe Stjepan Hrnčić

NK Bratstvo (Otok Virje) - Sašo Kranjc, Nikola Pšak, Dominik Banfić, Antonio Šenkiš, Matija Šenkiš, Marino Hrnčić, Denis Golubić, Luka Prepelić, Filip Borak, Nenad Kalanjoš, Ines Kranjc i Nikola Domjan. Trener-voditelj ekipe Robert Domjan

NK Vratno (Gornje Vratno) - Mario Vajsbaher (13), Luka Vrbnjak (15), Mario Grmec (15), Ivan Skrbnik (14), Nikola Vrbnjak (14), Dominik Hudoletnjak, (15), Marin Vrbnja (10), Vedran Tenko (12), Antonio Horvat (11), Dean Špernjak (15), Dino Tenko (15), Ivica Spevan (15), Rajko Juričinec (12), Luka Tenko (10), Denis Ivančić (14), Jurica Obadić (12), Jurica Spevan (12), Luka Obadić, (14), Dino Špernjak (12) - Trener-voditelj Velimir Žganec, a još su prijavljeni Leon Jezernik (13), Danijel Cestar (14), David Domjan (11), Fabijan Podgorelec (15) i David Podgorelec (16).

 

Sastavi i ekipe koji su ranije završili natjecanje

Sudionici drugog kruga natjecanja na 11. prvenstvu općine Cestica u malom nogometa

Bratstvo 1 - Danijel i Mario Habjanič, Danijel Škriljevečki, Ivica Vidrač, Dražen Ščuric, Goran Kriažanić, Darko Borak, Davor Ivančić, Danijel Bedrač, Zlatko Mustedanagić, Goran Golubić i Damir Prepelić , voditelj ekipe Tomica Ščuric

Vratno 1- Rajko Bahun, Nikola Hip, Dražen Dugi, Dominik Hunjet, Elvis Krobot, Andrija Humek, Damir Ivančić, Damjan i Velimir Habrun, Mario Martinčević i Nikola Šincek,

Jarki 1 - Dino Kruhoborec, David Mojzeš, Marko Gerbus, Marjan Levanić, Mladen Lazar, Vedran Kutnjak, Miljenko Kokot, Smiljan Ljubić, Sandi Levanič, Alen Hutinski i Matija Težak

Veterani 2 - Miljenko Leskovar, Antun Daljavec, Leonardo Lorbek, Ivica Domjan, Stjepan Furjan, Ivica Jarnec, Ivica Jamnik, Dalibor Balent, Miljenko Gerbus, Dražen Ivančić Josip Majhen i Ivica Škvorc. Voditelj ekipe Darko Šprem

 

 

 

        Sastavi koji se nisu plasirali u drugi krug, a nisu objavljeni na cestica.hr, od 10. siječnja 2011. godine (objavljeni su sastavi i fotografije, Vratno 2, Jarki 2, Bratstvo 2 i Vratno 3).

Polet 3 - Matija Lazar, Luka Kutnjak, Zoran Hrnčić, Dejan Mihin,  Marino Korotaj, Filip Winter, Nikola Milec, Denis Pavlović, Nikola Hutinski, Mario Kelemen, Antonio Ivančić i Krunoslav Majhen,

Loverčan -  Boštjan Horvat, Mario Majcen, Emanuel Obadić, Stjepan Obadić, Denis Veršić, Roman Veršić, Mario Leskovar, Marko Velečić, Danijel Tekić, Dominko Premužić, Dražen Jelušić i Matija Županić

Dinamo 3- Kristijan Vizjak, Marko Županić - kapetan, Mario Kokot, Luka Prikratki, Dominik Gužvinec, Filip Husain, Nikoal Hranić, Tomica Banfić, David i Kristijan Županić, Matija Šoštarić i Mario Furjan

 

 

 

Veterani 1 - Vedran Franjković (44),  Nenad Kolar (38), Mladen Jamnik (55), Nenad Borak (41), Danijel Mihin (38), Mario Borak (33), Darko Šprem (41), Petar Cikojević (58), Damir Jamnik (42), Željko Hrnčić (44), Miroslav Težak (41) i Stjepan Hrnčić (51) Voditelj ekipa Josip Majhen  

 

 

 

Redoslijed objavljenih fotografija

  1. pionirske selekcije 1. Dinamo, 2. Polet. 3. Bratstvo i 4. Vratno

  2. Redoslijed ostalih fotografija: Bratstvo 1, Vratno 1, Jarki 1, Veterani 2, Polet 3, Lovrečan, Dinamo 3 i Veterani 1

26_225833_51.jpg 26_225845_88.jpg 26_225855_82.jpg 26_225906_08.jpg 26_225918_00.jpg 26_225926_78.jpg 26_225938_61.jpg 26_225947_64.jpg 26_225957_92.jpg 26_230007_16.jpg 26_230017_08.jpg 26_230027_77.jpg